שמלות ערב 2013

לפני שאת הולכת לרכוש שמלות ערב, בדקי באינטרנט! חפשי שמלות ערב 2013

זה נכון שאנו מעירות את רוב החנויות  בהן מוכרים שמלות ערב, אך לפני שתתחילי לחפש בחנויות ולבזבז זמן, רצוי כי תבדקי באינטרנט. הרשת מפרסמת הרבה קטלוגים וחייב להיות קטלוג בו תמצאי שמלות ערב מתאימות. יש כמה סוגי נשים, אלה שהולכות לתופרת היות והן דמיינו דגם מסוים שרק תופרת או מעצב יוכלו לתפור להן, או ישנן נשים שניגשות לחנויות ממכר בדגי ערב ושם הן בוחרות את השמלה ממבחר הקולקציה.  בדקו מה הכי משתלם עבורכן, לדוגמה, יש תופרות מאוד מוכשרות שלוקחות מחיר זול יחסית עבור תפירת שמלות ערב.

ניתן לגשת לתופרת כבר עם הבדים שבחרת, הבדים עולים לפעמים סכום לא מבוטל כסף אך, לפעמים ישנם מבצעים שגם בהם את אמורה להיות מעורה.

בתל אביב הכול מרוכז..

 אם תשכילי לעשות ולקנות שמלות ערב ברחובות ידועים בתל אביב כמו דיזנגוף ואלנבי, תוכלי למצוא את כל החנויות מרוכזות ברחוב אחד, כך שלבטח תחזרי עם השמלה המיוחלת שלך הביתה.. גם אם את בעלת מדים גדולים או בתהליך של הרזיה, תוכי למצוא חנויות אשר מחזיקות בקולקציה שלהן שמלות ערב במידות גדולות. כיום עם המודעות לעובדה כי יש נשים מלאות  הזקוקות אף הן לשמלות ערב, גרמו לחנויות להביא שמלות במידות גדולות.

בטח ישנה בשבילך שמלת ערב מיוחדת, חפשי את הדגמים החדשים

שמלה שתתאים לסגנונך תהיה הכי יפה על גופך, הצבעים של שמלות ערב חשובים, עלייך להתאים לעצמך את הצבע ולדעת איזה צבע של שמלה הולם אותך. אם את בהירת עור, לא כדאי כי תלבשי שמלה עם צבעים בהירים, או אם את כהת עור, לא כדאי כי תלבשי שמלה בעלת גוון כהה. ישנם אירועים שהם לא רק אירועים משפחתיים, אלא אירוע תקשורתי גדול ומיוחד שחשוב לך מאוד להיראות טוב. זכרי כי שמלת ערב יכולה לפתוח לך המון דלתות, אם להכיר גבר שיתלהב ממראך,  או עבודה מסוימת הקשורה בייצוג בה את חייבת ללבוש שמלת ערב.

על מעצבים בישראל

יש מעצבים רבים שעוסקים בתחום עיצוב שמלות כלה וערב, המעצבים מבינים בדיוק מה הלקוחה רוצה ואיזה סוג שמלה להתאים ללקוחה בהתאם לגופה כי בארץ יש  מעצבים מעולים

שמלת כלה במתנה של המעצבת רינה בהיר

סרטון: