שמלות ערב

כיצד לבחור שמלות ערב בגיל 40+?

שמלות ערב - רינה בהיר בשיתוף רן צוריאל

שמלות ערב – רינה בהיר בשיתוף רן צוריאל – 03-6855582

יש שמלות לנשים בגיל 40 ומעלה, שנראות יפות וסקסיות קחי לדוגמה שחקניות קולנוע מפורסמות שכבר עברו את גיל הארבעים והן נראות טוב יותר אפילו מבחורות צעירות כשהן לבושות עם אותן שמלות ערב. יש נשים החושבות כי אם הן הגיעו לגיל 40 הן לא יכולות להרשות לעצמן להתלבש קצת נועז או במראה צעיר. לעולם אל תלבשי שמלות ערב משעממות אפורות וקודרות, כי הן יעיבו על יופייך. נשים שמרגישות כי הן תוססות יכולות ללבוש ללא חשש שמלות ערב מרהיבות בצבעים עזים יותר, במיוחד אם יש לך גוף מתאים לכך.

אל תתני לגיל להשפיע עלייך

אם את חטובה, שמלה סקסית תוכל להקנות לך מראה צעיר,  תוכלי להבליט את חמוקייך, דעי, כי לגיל הכרונולוגי אין השפעה, הכול תלוי כיצד את מרגישה, אפילו שאנו כבר לא בנות עשרים, ישנן שמלות ערב שתוכלנה להחמיא לגופנו, הקו האופנתי עכשיו בשמלות הערב זה שמלות ארוכות וצמודות עם שסע המתאימות במיוחד לנשים גבוהות. שמלות ערב עם קולר יכולות להחמיא מאוד להרבה נשים, גיל 40+ הוא התחלה חדשה, היות ורוב הנשים בגיל הזה כבר אימהות לילדים בוגרים, והן חופשיות לצאת לאירועים   ולפתוח בקריירה.

מבחר שמלות ערב מדהימות של רינה בהיר בשיתוף המעצב רן צוריאל לחצי

שמלות ערב ארוכות

תמיד שמלות ערב ארוכות הן יהיו באופנה המראה שלהן הוא אצילי ומלכותי, את יכולה להוסיף מחשוף גב, או חזה תלוי מה החלק בגוף שיפה אצלך ואותו את רוצה להבליט, לאירועים רשמיים יותר כמו נשפים או אירועים משפחתיים, תוכלי תמיד לכסות טפח ולגלות טפחיים.. שמלות ארוכות הן באורך הקרסול כך שגם את הנעל העקב האלגנטית יוכלו לראות  שמלות ערב באורך הברך, נחשבות לפחות מרשימות והן מתאימות לאירועים כמו .מסיבות שקשורות לעבודה כמו סופי שנה וכדומה.

שמלות ערב ליציאה לפאב או מסעדות

 זה בטוח, כי לא תלבשי שמלת נשף ארוכה ליציאה לפאב או מסעדה, רצוי כי תוכלי לנוע בנוח,  שמלות מיני או באורך הברך הן פחות רשמיות ומאוד מתאימות ליציאה לפאב או מסעדה, תמיד תוכלי להיראות אלגנטית ומרשימה בשמלה בעלת אורכים אלה.

: