שמלות כלה

לפני בחירת שמלת כלה

ההכנות הרבות בתקופה טרם החתונה דורשות ממך, הכלה, משאבים רבים כלכליים ונפשיים, ועל אחת כמה וכמה כאשר מדובר על בחירת שמלת כלה שהיא הבחירה הכי חשובה מבין כולם שהרי היא הולכת ללוות אותך עוד שנים רבות מבעד לתמונות ולסרט החתונה.

לפני בחירת שמלת כלה שהיא הבחירה החשובה ביותר גם מבחינה כלכלית וההוצאה היקרה השנייה בגודלה לאחר בחירת אולם או גן האירועים שהנך עומדת בפניה, רצוי לעשות עבודת שטח ולבחור בקפידה את מעצב שמלות הכלה שיגשים לך את החלום ויגרום לך להיות היפה מכל הכלות והמיוחדת ביותר שבהן.

המשימה שטומנת בחובה התרגשות ולבטים רבים נחשבת למשימה מורכבת שנמשכת זמן רב לעומת בחירות אחרות שעוד יהיו לך בתקופה זו. תצטרכי לחפש היטב ואז למדוד לא מעט פעמים את השמלה ואז לערוך תיקונים בה ולהתייעץ עם המעצב שתיבחרי ורק לאחר מאמצים רבים וזמן לא מבוטל תגיעי, בשעה טובה, לשמלת החלומות שלך ולערב הגדול בו תלבשי אותה.

בחירת מעצב שמלות כלה

אין ספקכי בחירה זו לא עומדת להיות קלה עבורך.  בישראל עובדים יחדיו שלל מעצבי שמלות כלה ועומדים באתגר המוצב להם בהצלחה רבה. ריבוי המעצבים מוביל לריבוי דגמים וגזרות של שמלות כלה המקשה על הבחירה. ידוע ששפע מבלבל ובמיוחד כאשר מדובר בשמלות כלה אשר מתוכן תצטרכי לבחור את השמלה הכי יפה והולמת אותך. לכן ישנן כלות אשר מתקשות לבחור ובסוף בוחרות שתי שמלות כלה משני סגנונות שונים בכדי ליהנות מכל העולמות ולהיראות מדהים בכל שמלה וסגנון. לפני בחירת שמלת כלה מומלץ שתגבשי לעצמך דעה באשר לאופי השמלה אותה את מחפשת. התרשמי מקטלוגים שונים המציגים לראווה את שלל הסגנונות האופנתיים. כעת, בשלהי שנת 2013 שמלות הכלה הטרנדיות והחדשניות שייכות דווקא לסגנון הווינטג' המתאפיינות בגזרה הדוקה ואורך שמלה רב הכולל תחרה במידה רבה הנשפך על גוף הכלה ומחמיאה מאוד לקימוריה הנשיים.

אל תתפתי לבחור שמלת כלה אופנתית רק בשל היותה כזאת. ייתכן מאוד שיתאים לך דווקא סוג אחר או סגנון שונה ולכן רצוי להגיע בראש פתוח אל המעצב ולפלס את דרכך יחד אתו אל עבר השמלה המושלמת ביותר עבורך.