שמלות כלה ווינטג'

איפה מוצאים שמלות כלה ווינטג'

שמלות כלה וינטאג' רינה בהיר

שמלות כלה וינטאג' המעצבת רינה בהיר 03-6855582

תחום עיצוב שמלות כלה מושפע ממגמות האופנה הכלל עולמיות ולכן אין זה פלא שנראה שינויים גם בתחום שמלות כלה בהתאם למגמת השינוי האופנתי כמו פריטי ריהוט למשל, כלי בית ועוד. סגנון הווינטג' הידוע והמוכר המאפיין עיצובים נוסטלגיים ממש כמו של פעם תופס תאוצה בשנים האחרונות ונראה כי כבש גם את תחום עיצוב שמלות הכלה בסערה.

שמלות כלה ווינטג' הן בחירה מועדפת של כלות רבות המעדיפות לזנוח את שמלת הכלה המסורתית והמנופחת לטובת שמלת כלה הדוקה ואלגנטית העשויה בעיקר מבדי תחרה יוקרתיים בעיצוב מלכותי למדי.

שמלות כלה ווינטג' מקנות מראה רומנטי ותמים ללובשות אותן. מראה זה מתאים ליום המרגש והרומנטי בחייה ולמעמד המקודש בו תינשא לבעלה.

שמלות כלה לשנה החדשה הן שמלות הממשיכות בקשר ישיר את העיצוב של השנה החולפת עם מעט שינויים שהופכים כל שמלה למודרנית וחדשנית.

המקוריות של המעצבים והיצירתיות שבהם ניכרת על פני כל השמלות וניתן להתרשם מעובדה זאת באמצעות עיון בקטלוגים או בדיקת דגמי שמלות כלה  באתרי המעצבים והמעצבות בתחום דינאמי זה.

שמלות כלה ווינטג' כבר אינן נחשבות לטרנד חולף אלא לנישה מרכזית בתחום עיצוב האופנה בכלל ובתחום עיצוב אופנת שמלות כלה בפרט. המודרניזציה והאופנה משתלבות היטב בכל שמלה כך שהתוצאה היא חדשנית ומעודכנת וכל כלה עשויה להיראות נהדר בשמלת כלה מסגנון זה, גם אם היא מבקשת לעצמה שמלת כלה צנועה המתאימה בעיקר לדתיות בשל גזרתה הצנועה ושרווליה הארוכים המאפיינים בדרך כלל את סגנון הווינטג' .

מאפייני שמלות כלה ווינטג'

המאפיין העיקרי של שמלות כלה ווינטג' הוא שהן נופלות על גוף אישה ברכות ומחמיאות לקימורים הנשיים שלה. שילוב בדים וטקסטורות שונות הם ממאפייניה העיקרים של שמלות כלה בסגנון ווינטג'  בשמלות אלה ניכרת התאמה בין סוג הבד לגזרה אותה מבקשת הכלה ושימוש ניכר בבדי תחרה עשירים ויוקרתיים. שמלות כלה ווינטג' תהיינה בדרך כלל בצבע שימנת וקרם ואפילו אפרסק לצד הצבע הלבן והמסורתי אותו גם ניתן להשיג בשמלות כלה ווינטג' לשנה החדשה.