בגדי חתן

בגדי חתן 2013

חתן יקר, כיצד תיראה בחליפת חייך?

רבים מהחתנים אינם מקדישים זמן רב לבחירת בגדי החתן שלהם. הם פשוט בוחרים פי הטעם האישי את החליפה שהולכת ללוות אותם כל החיים מבעד לתמונות ולסרט החתונה. בחירת בגדי חתן חייבת להיעשות בכובד ראש ולכן לאירוע הגדול ביותר בחיים יש צורך בבגדי חתן מובחרים ואופנתיים כדי שתוכל להיראות במיטבך.

בשנים האחרונות הולכת וגוברת המודעות לטיפוח המראה החיצוני במיוחד אצל גברים. אם בעבר, מודעות זאת הייתה מנת חלקם של הנשים בלבד הרי שכיום, הצורך להיראות אופנתי ומוקפד ולהתלבש באופן מודרני ועדכני הוביל מעצבי אופנה רבים לעצב גם לגברים.

בשנים האחרונות נתח השוק של בגדי גברים בכלל ובגדי חתן בפרט, הולך וגדל וניתן לראות זאת היט בבפרסום הרב אליו הם זוכים באמצעי התקשורת השונים ובפתיחת חנויות אופנה רבות לגברים.

תחום בגדי גברים ובמיוחד בגדי חתן 2015 הפך לדינמי ומשתנה כל העת, בהשוואה לעבר, ולכן אנו עדים לכך שכל העת מתווספים עוד ועוד חליפות לגברים הכוללות הן חליפות חתן והן חליפות ופריטי לבוש לחיי היום יום ולכל הזדמנות לגברים שבינינו.

דורון אשכנזי הוא מעצב אופנה המתמחה בעיצוב בגדי גברים וחליפות חן זה למעלה מעשרים שנה. הוא ידוע בתחום זה ונחשב לאחד המובילים בו. אצל דורון אשכנזי תמצאו שימוש בבדים איכותיים במיוחד ובעיצובים מקוריים ומעניינים המשלבים סגנונות לבוש שונים, בהתאם למגמות האופנה העדכניות. בקולקציה החדשה של אשכנזי תמצאו מבחר עשיר של בגדי חתן 2015ייחודיים ומרהיבים. כל חתן המתלבש לחתונתו אצל מעצב זה אכן זוכה למראה מכובד ויוקרתי השמור לבגדי מעצבים מנוסים בלבד. גם חתנים אשר לא מעוניינים במראה רשמי ומעונב ימצאו בקלות את בגדי החתן ההולמים ביותר בסגנון המועדף עליהם ובהתאמה אישית צמודה.

העיצובים של דורון אשכנזי הם רחוקים מלהיות מסורתיים או שגרתיים. מעצב האופנה משלב ביצירותיו מקוריות ותעוזה בטקסטורות ססגוניות אך יחד עם זאת מקפיד על שילובים מעניינים בין הלבוש הרשמי ליום יומי כך שבהחלט תוכל להשתמש בפריטי בגדי החתן שלך גם לאחר האירוע הגדול. עבודת החייטות המושלמת של אשכנזי תוך שימת דגש על רצונותיו של הלקוח הובילו אותו להיות אחד המובילים בתום בגדי הגברים בכלל ובתחום בגדי חתן 2015 בפרט.

אצל דורון אשכנזי תקבל את המראה המושלם לחתונה והצוות המקצועי ישמח להתאים לך את כל האביזרים הנחוצים להשלמת המראה האידיאלי.