איפור כלות

מאפרות ומאפרים לכלות

ביום חתונתך את רוצה להראות ולהרגיש על פסגת העולם. כיאה לכוכבת המרכזית של הערב ועם כל הכבוד לחתן, הכלה בכל חתונה היא מרכז העניינים וכל המבטים מופנים אליה ואל השמלה אשר היא בחרה בה ביום המאושר. נהוג לחשוב ששמלת הכלה היא זאת שבלתי ניתן להתפשר עליה ושהיא קובעת את כל המראה הכולל ובכן, כן כבודה במקומה מונח והיא אכן מהווה חלק ניכר ביותר מהמראה של כל כלה אבל בלעדיי עיצוב שיער, תכשיטים ואיפור כלות אף כלה לא תיראה מושלמת.

להיות יפה וזוהרת הינה המשאלה של כל כלה ביום חתונתה. אף על פי כן אם לא תיבחרי כראוי את איש המקצוע או אשת המקצוע מתחום איפור כלות את עלולה מאוד להתאכזב ולהצטער על כך שלא נראית ביום החתונה כפי שבאמת רצית וייחלת.

איפור כלות חייב להיעשות בקפידה, בדיוק ובהתאמה מלאה לנתוני פניה של הכלה ולשמלת הכלה אותה היא בוחרת ממגוון שמלות כלה וכמובן גם בהתאמה לעיצוב שיערה. אלו הם אלמנטים משלימים אשר אמורים ליצור את ההרמוניה במראה וזאת אם השכלת לבחור נכון את המאפר או המאפרת הטובים ביותר.

איפור כלות מקצועי ואיכותי ממצה את כל הפוטנציאל של נתוני הכלה או לפחות את רובו וגורם לה להיראות הכי טוב שאפשר וזאת כיאה ליום הכי חשוב בחייה.

בחירת מאפר/ת כלות

רבות אומרות לעצמן שעם האיפור לחתונה הן תוכלנה להסתדר שהרי רובן מתאפרות יום יום. אבל דווקא ביום הזה חשוב ליהנות מידיים מקצועיות ואמינות שיתאימו במדויק את המראה על פי ניסיונן.

יום החתונה הוא לא היום לסגנונות צבעוניים מדי או מסובכים באיפור וכמובן שאיפור מוגזם עלול להרוס את כל המראה. בדרך כל איפור כלות הוא טבעי יותר אך כמובן זוהר ונוצץ במידה הרצויה.

בחרי רק במאפר/ת כלות אמין ועתיר ניסיון בתחום. אל תוותרי על איפור ניסיון ותיאום ציפיות על מנת להימנע מעוגמת הנפש ולמנוע אי- הבנות ביום הגדול. אל תתביישי לשתף את המאפרת לגבי טעמך האישי או לגבי הרגשתך מאיפור הניסיון הרי המטרה של שניתם היא זהה: מראה יפה, מחמיא ונוצץ ביום החתונה אשר הוא פועל יוצא של עבודה מקצועית ומלאכה איכותית ומדויקת במיוחד.