איך בוחרים חליפות חתן

לחשוב על כך שהבן שלי מתחתן זה עניין שמצד אחד היה נראה לי מאוד מרגש, אבל מצד שני הבנתי שזה אומר שאני בהחלט כבר לא צעיר. כמובן הייתי מאוד שמח בשבילו כשהוא הודיע לנו שהוא מצא את אהבת חייו, אבל בין זה ובין ללכת איתו לקנות חליפות חתן היה מרחק גדול, שבו נאלצתי להודות שהנעורים שלי מאחורי. מאוד שמחתי כשהבן שלי הודיע לי שהתפקיד שלי בחתונה שלו זה לעזור לו לבחור את הבגדים, והאמת היא, שהוא העלה אצלי זיכרונות טובים ורחוקים מהיום החתונה שלי עצמי. התחלתי לחשוב לאיזו חנות של חליפות לגברים נלך, ולבסוף החלטתי שהכי טוב יהיה לבדוק את הדברים אונליין.

חנות מקסימה

אחרי לא מעט ימים שישבתי מול המחשב ועשיתי כל מיני בדיקות, הגעתי למסקנה שיש לפחות שלוש חנויות טובות של חליפות חתן שבהן אנחנו יכולים לבקר. הבן שלי היה מעט לחוץ מכל העניין של בחירת הלבוש שלו, כי מעולם הוא לא לבש חליפה ולא היה לו ברור איך הוא הולך להרגיש בחליפה הזו ואיך הוא הולך להיראות. אני עשיתי כל מה שיכולתי כדי להרגיע אותו, וחוץ מזה, אמרתי לו שנלך לנסות למדוד כל מיני בגדי גברים, וגם אם לא נמצא לו חליפה, הרי שנוכל למצוא לו משהוא אחר שיתאים לו. החנות השנייה שאליה נכנסו הייתה החנות היפה ביותר שהייתי בה בחי, ואנשי המקצוע שם היו מאוד טובים ומנוסים בכל מה שנוגע להתאמה של חליפות חתן ללקוח שנכנס, טיפ שלנו דורון אשכנזי חליפות חתן ברמה אחרת

חתונה משגעת

הבן שלי היה נראה מאוד יפה בחתונה שלו, והאמת היא, שמצאתי את עצמי מתרגש מאוד. לא כל החיים חשבתי שלחתן את הבן זה אירוע מרגש, אבל פתאום כשראיתי אותו ככה, הבנתי שהוא נהיה כבר גבר גדול, והבנתי שהוא הולך להקים לו משפחה משלו. כיף לראות את הילדים גדלים ככה, וכיף לראות את הבן שלך לבוש יפה ומקדש את האישה של חייו. אין ספק שהחליפה שבחרנו לו הייתה מקסימה, כי הוא נראה אלגנטי ומאוד מכובד באירוע החשוב של חייו.