אופנה מיוחדת לגברים

אופנה מיוחדת לגברים

שימו לב! דורון אשכנזי מציג את הקולקציה החדשה לשנת 2015 של חליפות חתן לחצו לביקור באתר של דורון http://www.doronashkenazi.co.il/

אופנת הגברים הפכה תהפוכות של ממש בשנים האחרונות. מאופנה אשר דלה במעצבים או פריטי אופנה מיוחדים במינם, הפכה אופנת גברים לעשירה ומגוונת במיוחד. אם בעבר בלטה במיוחד אופנת הנשים בעולם האופנה, הרי שכיום גם אופנת הגברים אינה מוזנחת ומספקת לנו, הגברים, את כל פריטי הלבוש באופן מעוצב, מודרני ומגוון במיוחד.

אופנת גברים, בהשוואה לאופנת הנשים, מתאפיינת בפריטי לבוש סולידיים יותר ובמבחר דל יותר של פריטי לבוש. יחד עם זאת, עם השינויים החלים בתחום, אנו ערים למגמה בה נעשה שימוש בנוסף לצבעים הסולידיים גם שימוש בצבעים נועזים יותר. ההתפתחות שאנו עדים לה בתחום זה נובעת גם ממודעת הולכת וגוברת למראה חיצוני אצל גברים והדגש על לבוש אופנתי הוא הרבה יותר גדול מעבר.

בעבר הלא רחוק, פריט הלבוש המקובל הייתה חליפת גברים אשר בדרך כלל כללה עיצוב קלאסי הכולל מכנסיים, חולצה ומקטורן מחויטים. כיום, ישנם פריטים בסיסיים יותר לצד אלו המעונבים והשילוב בין פריטים אלה מתאפשר באופן טבעי עם העיצובים הקיימים כיום באופנה מיוחדת לגברים.

תחת הקטגוריה בגדי גברים של המעצב הנודע דורון אשכנזי ניתן בהחלט למצוא פריטי לבוש העונים לתיאור אופנה מיוחדת לגברים.

אביזרים נוספים שניתן למצוא, פרט לפריטי הלבוש הם כמובן יתר התוספות למראה מושלם הכוללות עניבות, חגורות, נעליים ואפילו תיקים וארנקים.

מעצב העל, דורון אשכנזי, עוסק זה למעלה מעשרים שנה בעיצוב אופנה מיוחדת לגברים ומעניק לגברים שבינינו את המראה המיוחד והנחשק שהוא תוצאה ישירה של בחירת מערכת לבוש נכונה ומתאימה לכל סוג של אירוע וכמובן גם לחיי היומיום.

דורון אשכנזי מציע שילובים מעניינים באופנה ומעודכן בכל מגמות האופנה המשתנות בארץ ובחו"ל.הוא מציע אופנה מיוחדת לגברים הכוללת מקוריות ותעוזה לצד איכות של חומרי הגלם ותפירה ברמה גבוהה ביותר.

ניתן לומר כי כניסת מעצבים רבים לתחום אופנת הגברים הובילה לכך שהבגדים המיוצרים לגברים אינם נופלים משל הנשים לא באיכות ולא בסגנון העיצוב. ובמיוחד לא כאשר מדובר בדורון אשכנזי אשר שמו הולך לפניו בכל הנוגע לחידושים בתחום אופנת גברים, התאמה אישית וסטייל מיוחד בכל פריטי הלבוש הנושאים את שמו.