אולם לאירועים קטנים

אולמות אירועים לחתונה של ביתי

כשהבת שלי סיפרה לי ולבעלי שהיא מתכוונת להתחתן עם החבר שלה, היינו מאוד שמחים בשבילה.

הם היו ביחד לפני החתונה משהו כמו חמש שנים, וכבר התחלנו כולנו לאבד תקווה שיום אחד הם יתחתנו .כתוצאה מכך, כאשר הם סיפרו לנו על החתונה, שמחנו מאוד והצענו שאנחנו נממן את כל הנושא של אולם אירועים לחתונה שלהם. היה לי ברור שלממן גני אירועים בשרון או אולם חתונות זה לא עניין של מה בכך, אך מצד שני, התחלתי לחשוב לעצמי שיש לי רק בת אחת, והיא מתחתנת, ולכן החלטתי שאני רוצה לעשות כל מה שאני יכולה כדי לשמח אותה ולעשות לה טוב.

עזרה בבחירה

הבת שלי ביקשה ממני עזרה בבחירת אולמות אירועים, כי היא טענה שיש כל כך הרבה אולמות אירועים, עד כי אין לה מושג בכלל מאיפה להתחיל לבחור. הרגעתי אותה ואמרתי לה שאני אעזור בכל מה שאוכל, אך השבעתי אותה שננסה לעשות את זה בכיף ובלי לחץ. הסברתי לה בעדינות שארגון של חתונה זה לא תהליך פשוט, כי גם צריך לבחור מתוך כל מיני אולמות אירועים את המקום שבו יתקיים האירוע, וגם צריך לבחור את האוכל ואת הבגדים. יחד עם זאת, ולמרות כל הדברים שעליהם צריך להחליט, אמרתי לה שיש לנו זמן, כך שאין טעם לפעול מתוך לחץ.  היה מקסים לראות אותה נרגעת לאט לאט, וככה, אחרי שהתרגלנו לעניין שהיא מתחתנת ושאני עוזרת לה לבחור אולם לחתונה, התחלנו את העבודה.אולמי גולד אירועים

האולם היפה ביותר

הלכנו לראות הרבה אולמות אירועים, והאמת היא שזה היה כבר קצת מעייף בשלב מסוים. יחד עם זאת, לא יכולתי לומר לביתי דבר, והמשכתי ללכת איתה לכל מיני אולמות עד אשר החלטנו שמצאנו את האולם המתאים ביותר. אולם האירועים שבו החליטה ביתי להתחתן היה אולם מאוד גדול ומרווח, אך הוא היה גם נעים והייתה בו אווירה אינטימית למרות הגודל. בסוף, אחרי כל ההכנות וההתרגשות, הגיע היום הגדול, והאמת היא שזו הייתה חתונה מקסימה, כך שהיה שווה לנו להשקיע בכל פרט.